تور

اجاره خودرو در دبی
جهانگردی

5 مکان گردشگری برای اوتیسم در شیکاگو

5 مکان گردشگری برای اوتیسم در شیکاگو مقاله‌ای در باب تجربیات من به عنوان یک فرد اتویستیک از فضاهای مناسب گردشگری برای این نوع اختلال است. شیکاگو مانند خانه من است و گردش در این شهر همیشه یکی از علایق من بوده است. من از بازدید از موزه‌ها، حضور در نمایش‌ها و رفتن به مراسم لذت می‌برم. من دوست دارم در مورد تاریخ شیکاگو یاد بگیرم و از همه مهم‌تر، من عاشق امتحان کردن رستوران‌های مختلف در شیکاگو هستم.

به عنوان یک فرد اوتیستیک، زندگی در یک شهر که همه چیز در دسترس باشد، برای من یک دنیا معنا دارد. این علاقه به کار من هم تبدیل شده است. من در یک شرکت فناوری کوچک به نام  InfiniTeach کار می‌کنم که مأموریتش حمایت از افراد دارای معلولیت مانند من و کمک به ایجاد فضاهای حسی دوستانه برای ایشان است.

در این مقاله می‌خواهم مکان‌هایی را به اشتراک بگذارم که حسی پسند هستند، و البته تنها برخی از مکان‌های موردعلاقه من در شیکاگو محسوب می‌شوند. با ما در دوباره سفر همراه شوید.

موزه ملی هنر مکزیک شیکاگو

موزه ملی هنر مکزیک یک موزه شگفت‌انگیز است که فرهنگ مکزیک را از طریق انواع مختلف تاریخ و هنر به اشتراک می‌گذارد و به بررسی آن می‌پردازد. من چندین بار از موزه بازدید کردم و از منحصر به فرد بودن این هنر در مقایسه با موزه‌های دیگر لذت می‌برم.

موزه ملی هنر مکزیک شیکاگو

یکی از چیزهایی که در مورد این موزه دوست دارم این است که ورودی رایگان دارد.  پذیرش رایگان برای افراد مبتلا به اوتیسم که ممکن است نگران بازدید از یک مکان جدید باشند بسیار مناسب است. من شخصاً کمتر احساس نگرانی می‌کنم که باید برای دیدن مکان‌های مورد علاقه خود دائماً پول به دست بیاورم. در عوض، می‌توانم به سادگی هر چقدر که دوست دارم در موزه ملی وقت بگذارم و اگر احساس ناراحتی کنم به راحتی می‌توانم آنجا را ترک کنم.

این موزه همچنین دارای اپلیکیشنی به نام NMMA Accessibility For All است که برای اندروید و iOS در دسترس است. من با شرکت خود، InfiniTeach، برای کمک به توسعه این برنامه کار کردم. این شامل اطلاعاتی در مورد گالری‌های نوشته شده به زبان ساده، یک برنامه عکس قابل تنظیم، و منابع بیشتر برای کمک به بازدیدکنندگان اوتیسمی برای آماده شدن برای سفر خود به NMMA است.

باغ وحش پارک لینکلن شیکاگو

من احساس می‌کنم که بسیاری از باغ‌وحش‌ها و آکواریوم‌ها در سراسر ایالات متحده واقعاً برای افراد دارای معلولیت، به‌ویژه برای افرادی که دارای ناتوانی‌های ذهنی و رشدی مانند اوتیسم هستند، بسیار مناسب است.

در طول مهر و موم‌ها، من تجربیات بسیار خوبی از کاوش در باغ وحش لینکلن پارک داشته‌ام. یکی از تجربیات مورد علاقه من یادگیری در مورد حیوانات و زیستگاه آن‌ها در طول فعالیت‌های روزانه مانند آموزش و تغذیه فوک است. همچنین، باغ وحش دارای فضاهای آرامی است که می‌توانم در آن استراحت کنم و نمایشگاه‌های تعاملی دارد که به من کمک می‌کند تا بتوانم بیشتر با محیط و خودم در ارتباط باشم.

گردشگری برای اوتیسم

از امکاناتی که این باغ وحش در اختیار افرادی مانند من قرار می‌دهد این است که برای هرگونه کمک یا سؤالی در مورد باغ وحش لینکلن پارک، می‌توانید با مرکز آن تماس بگیرید . همچنین افراد اتویسم می‌توانند از مرکز باغ وحش کیسه حسی(محتویات این کیسه بنا به ضرورت تغییر می‌کند، اما در کل این کیسه‌ها برای اتویسم دارای اشیاء و ضروریاتی است که هم از لحاظ جسمی و هم از لحاظ روانی می‌تواند به آن‌ها کمک کند.) دریافت کنند.

آرام‌ترین زمان برای بازدید از باغ وحش در ساعات اولیه صبح به خصوص در طول هفته و ماه‌های زمستان است. برخی از حیوانات در طول صبح نیز بسیار فعال‌تر هستند. برای مطالعه داستان‌های اجتماعی و رویدادهایی که در این باغ وحش برگزار می‌شود، می‌توانید برنامه جامع فرهنگ شهر را دانلود کنید. این برنامه در اندروید و iOS  موجود است. اینجا یکی از بهترین مکان‌ها گردشگری برای اوتیسم در شیکاگو است.

هنرستان پارک گارفیلد شیکاگو

هنرستان پارک گارفیلد مکانی است که اغلب نادیده گرفته می‌شود، اما یکی از مکان‌های مورد علاقه من برای بازدید است. این یک باغ سرپوشیده زیبا است که پر از گیاهان مختلف است. بازدید از این مکان رایگان است. توصیه می‌کنم اگر فرصت کردید حتماً به این هنرستان بروید.

هنرستان پارک گارفیلد شیکاگو

کنسرواتوار گارفیلد پارک واقعاً محیط زیبایی را فراهم می‌کند که باعث می‌شود از طبیعت قدردانی کنید. برای من مکان خوبی است زیرا آرام است و خیلی شلوغ نیست، به علاوه چون سرپوشیده است، باعث می‌شود در ماه‌های سرد زمستان با گرمای مطلوب داخل محوطه بتوانید از آن دیدن کنید.

این باغ همچنین برنامه‌ای دارد که به آموزش شما در مورد گیاهان کمک می‌کند. تقریباً شبیه به یک بازی است. شما باید در یک بازی و برنامه ساختاریافته بتوانید گیاهان مختلف را پیدا کنید. برای برخی از افراد مبتلا به اوتیسم، داشتن یک فعالیت ساختاریافته مانند این می‌تواند به ما کمک کند تا بیشتر درگیر محیط باشیم و زمان بیشتری را بتوانیم در مکان‌ها بگذرانیم.

از جمله فواید این باغ برای افراد اتویسم آن است که شما می‌توانید برخی از گیاهان را لمس کرده و بو کنید. همچنین هنرستان مجموعه‌ای از فعالیت‌ها را برای افراد در نظر می‌گیرد که حتی از راه دور و در خانه نیز می‌توانید آن‌ها را انجام دهید. این فعالیت‌ها هم آموزنده و هم سرگرم‌کننده هستند.

موزه هنرهای معاصر شیکاگو

موزه هنرهای معاصر شیکاگو (MCA) یک موزه هنری جالب است که پیشنهادات منحصر به فردی برای افراد دارای معلولیت دارد. این مکان یک موزه وسیع و باز است که مملو از آثار هنری معاصر مختلف است.

MCA صبح‌های حسی پسند (مربوط به اتویسم) ارائه می‌دهد. در این صبح‌ها، نور موزه کم‌رنگ می‌شود، صداهای ناشی از آثار هنری و سر و صدای محیط به حداقل می‌رسد و فضایی آرام برای استراحت در اختیار بازدیدکنندگان قرار می‌گیرد. موزه‌ها همچنین کیت‌های حسی را ارائه می‌دهند که می‌توان آن‌ها را بررسی کرد و در طول بازدید از موزه همراه خود داشت. موزه و ارتباط با تاریخ و هنر برای همه افراد جذاب و هیجان انگیز است، شما نیز می توانید با بازدید از این مکان؛ یکی از  5 مکان گردشگری برای اوتیسم در شیکاگو ، تجربه خوبی را برای خود رقم بزنید.

اسکله نیروی دریایی شیکاگو

اسکله نیروی دریایی یکی از جاذبه‌های گردشگری شناخته شده شیکاگو است که حتی برای مردم محلی ارزش دیدن دارد. اسکله گزینه‌های مختلف خرید هدیه، رستوران‌ها، تورهای قایقی و رویدادهای ویژه دارد.

اسکله نیروی دریایی شیکاگو گردشگری برای اوتیسم

وقتی کودک بودم، پدرم در اسکله نیروی دریایی کار می‌کرد، بنابراین من بسیاری از دوران کودکی‌ام را با سوار شدن بر چرخ صدساله و چرخ فلک گذراندم. من به تماشای قایق‌هایی که از کنار دریاچه می‌گذشتند می‌رفتم. اسکله مکان‌های بسیار خوبی برای کودکان دارد. مانند موزه کودکان شیکاگو و ماز، سرگرمی‌های شگفت‌انگیزی هستند که می‌توانید در اسکله نیروی دریایی برای کودکانتان از آن استفاده کنید.

اگر ازدحام جمعیت (برای اتویسم) نگران‌کننده است، یکی از بهترین توصیه‌هایی که می‌توانم بکنم این است که زودتر به آنجا مراجعه کنید. وقتی شلوغی کمتر و اسکله آرام‌تر است، می‌توانید قبل از باز شدن مغازه‌ها در اطراف اسکله قدم بزنید. برای کمک به بازدیدتان، می‌توانید برنامه حسی دوستدار Sensory Navy Pier (مخصوص افراد اوتیسم) را که من در ساخت آن کمک کردم، دانلود کنید. این برنامه به صورت رایگان در اندروید و iOS در دسترس است.

برای هرگونه سؤال در مورد دسترسی، صفحه خدمات و دسترسی مهمان اسکله نیروی دریایی را بررسی کنید .اگر از موزه کودکان شیکاگو بازدید کنید، نمایشگاه‌های آن‌ها مملو از تجربیات حسی دوستانه برای افراد اتویسم خواهد بود. اسکله نیروی دریایی شیکاگو یکی از 5 مکان گردشگری برای اوتیسم است که به قطع برای دیگر افراد نیز تجربه ای متفاوت خواهد بود.

نتیجه

اتویسم و افراد اتویستیک به دلیل موقعیت ویژه و خاصی که دارند، باید برای آن‌ها از لحاظ شهری و گردشگری موقعیتی فراهم شود که بتوانند در محیط و پا به پای افراد دیگر حضور داشته باشند و تعامل کنند. لذا فراهم کردن شرایط برای حضور این افراد در فضاهای فرهنگی هنری و گردشگری می‌تواند در بهبود اوضاع و سلامت ایشان بسیار مهم باشد. در این مقاله شما را با 5 مکان گردشگری برای اوتیسم در شیکاگو آشنا کردم. خوشحال می شوم شما نیز از طریق کامنت از مکان‌های گردشگری که مناسب افراد اوتیسم است با ما بیشتر صحبت کنید و تجربیات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

مقالات بیشتری بخوانید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا